12. A
osztályfőnök: Benczéné Veszteg Erzsébet, Stafka Ferencné
Bíró Cecília
Bodosi Csilla
Csányi István
Deme Tímea
Farkas Norbert
Fehér Mercédesz
Fekete Viktória
Fórizs Ágnes
Hegoczki Imre
Hegyi Dániel
Kovács Rita
Lacza Ágnes
Márta Andrea
Orosz Ágnes
Rim Zsuzsanna
Rónai Zsuzsanna
Rozgonyi Mariann
Schubauer Glória
Seregély Erzsébet
Szabó Tímea
Szatmári Melitta
Szeleczki Zita
Tari Eszter
Tarján Rita
Varga Anita
Vékás Noémi
Velikán Noémi
Virág Andrea
 
12. B
osztályfőnök: Kovácsné Teczli Éva
Bartal Izabella
Beliczky Renáta
Bocsányi Gabriella
Csernák Éva
Hajnal Adrienn
Horváth Brigitta
Hutóczky Erika
Jóni Andrea
Káldi Tünde
Kállai Krisztián
Koczka Noémi
Kóródi Alexandra
Matkovics Barbara
Móczár Anita
Mohácsi István
Monojlovits Roland
Ottrok Szilvia Vivien
Praja Gabriella
Szabó Melinda Beáta
Tábor Adrienn
Tamás Mónika
Tóth Anett
Tóth Beatrix
Tóth Zsuzsa
Zsolnai László
 
12. E
osztályfőnök: Radicsné Szalkai Annamária, Dr. Kövér Ferencné
Bakó Krisztina
Bilek Nikolett
Bíró Eszter
Bohácsi Noémi
Csáki Beáta
Erdődi Tímea
Földes Katalin
Gál Krisztián
Gál Mónika
Kiss Anikó
Krausz Brigitta
Lencsés Nikolett
Nagy Georgina
Nagy Orsolya
Perics Beatrix
Szabó Renáta
Szabó Zsolt
Takács Erika
Temesvári Ágnes
 
12. C
Osztályfőnök: Csorvási Tiborné
Bács Nikolett
Bakó Zsuzsanna
Balogh Roland
Berkes Barbara
Bot Andrea
Bujáki Krisztina
Csibi Zsuzsanna
Dallos Nikolett
Dobi Nikolett
Freisz Dorina
Horák Ilona
Horváth Hajnalka
Horváth István
Horváth Mónika
Jócsák Nikolett
Kalóz Réka
Kápolnai Edina
Marosi Csaba
Pintér Brigitta
Raduly János
Sarkadi Erika
Schmidt Andrea
Szabó Mirjam
Szép Beáta
Sztanó Adrienn
Sztelik András
Tóth Szilvia
 
12. D
Osztályfőnök: Turai Mária
Ady Erika
Albert-Erdős Emőke
Balogh Tímea
Borbély Tímea
Borsos Gabriella
Domokos Erzsébet
Fajta Beatrix
Jakab Magdolna
Kovács Krisztina
Mácsár Enikő
Nagy Ágnes
Orosz Anita
Pető Mónika
Rostás Katalin
Rózsa Hajnalka
Sponga Renáta
Szántó Szilvia
Tóth Katalin
Tóth Rita
 
13. A
Osztályfőnök: Dr. Fekete Károlyné
Bak Róbert
Biró Gábor
Bóna Melinda
Csókás Gina
Fülöp Dóra
Gyikó Erzsébet Franciska
Haluska Julianna
Hamar Zsuzsanna
Horváth Anett Linda
Kakas Judit
Kovács Anita
Kovács Zágon
Kreisz Ágnes
Madár Péter
Molnár Andrea Piroska
Papp Dóra
Rezsnyák Melinda
Saáry Zoltán
Simon Krisztina
 
13. C
Osztályfőnök: Alpári Istvánné
Bakó Nóra
Balogh Tímea
Fehér Katalin
Fodor Anikó
Fuchs Beáta
Gergely Brigitta
Hanyecz Krisztina
Kelemen Alexandra
Kis Éva
Kovács Tünde
Lutzki Mónika
Német Beatrix
Panyik Ildikó
Samu Regina
Scheidl Piroska
Szakács Georgina
Szarka Brigitta
Szórád Éva
Szőke Mónika
Tógyer Zsanett
Vajda Nikolett
Valki Réka
Villányi Zsuzsanna
 
14. B
Osztályfőnök: Biczi Jánosné
Balogh Katalin
Beutl Lívia
Bíró Viktória
Csarankó Zsuzsanna
Darin Csilla
Farkas Imola
Gogolák Tímea
Heim Zita
Komán Éva
Lutzki Mónika
Matkovics Nikoletta
Péli Katalin
Ragács Kinga
Somodi Nikolett
Szilágyi Ildikó
Vajda Zsolt
Zombori Viola
 
14. C
Osztályfőnök: Muhari Andrea
Antal Nikoletta
Bedécs Orsolya
Bordán Bernadett
Danyi Mária
Drexler Helga
Horváth Andrea
Horváth Nikolett
Kaltenecker Melinda
Kaskó Nikolett
Kovács Tünde
Máté Linda
Ódor Natalie
Pap Anita
Part Adrienn
Pethő Tímea
Pribék Judit
Szilasi Csilla
Szűcs Gabriella
Tanase Erika
Zsadányi Veronika