IV. A Számviteli-gazdálkodási ágazat

Osztályfőnök: Molnár Ferencné
Ambrus Beáta
Bartos Valéria
Bella Nóra Erika
Bokor Szilvia
Bucsi Anikó
Eiszrich Orsolya
Havas Kristóf
Kabai Tímea
Kecskés Beatrix
Kram Attila
Kucharik Anita
Laskovics Anita
Major Kinga Nikoletta
Márki Erzsébet Hajnalka
Molnár Noémi Ottilia
Pinczel Éva Mónika
Rácz Katalin
Rim Erika
Sándorics Krisztina
Sipos Klaudia
Supka Erzsébet
Südi Viktória
Szima Erzsébet
Szuhár Andrea
Tóbler Györgyi Katalin
Zelenyák Mihály
Zerényi Nikolett
 
IV. B Számviteli-gazdálkodási ágazat
Osztályfőnök: Dr. Petró Imréné
Bérces Zsuzsanna
Bigda Zsuzsanna
Cser Andrea
Csordás Tünde
Farkas Szilvia
Fintha Ágnes
Gémesi Attila
Herédi Mariann
Kapcsos Tímea
Károlyi Krisztina
Kilácskó Barbara
Konkoly Beatrix
Krebsz Renáta
Laszlovszky Ágnes
Pálfi Andrea
Puskás Katalin
Rozsnyai József
Somogyi Veronika
Szabó Anikó
Szabó Csilla
Szili Péter
Terebesi Barbara
Tilly Orsolya
Veres Natália
Zakor Dóra
 
IV. C Külkereskedelmi ügyintéző ágazat
Osztályfőnök: Nagyné Csek Katalin
Bankov Kitti
Baráth Csilla
Bélik Anett
Berki Beáta
Bíró Nikoletta
Bognár Bernadette
Braun Zsuzsanna
Breznyik Tamara
Buczkó Emese
Domonkos Andrea
Ferenczi Adrienn
Hegyesi Nikolett
Horváth Annamária
Horváth Edina
Jakab Rita
Juhász Erzsébet
Kéki Viktória
Kis Andrea
Körmendy Rita
Kőrösi Julianna
Móczár Tímea
Nagy Andrea Katalin
Pap Mónika
Radnics Anett
Szántai Zoltán
Szűcs Tímea Szilvia
Takács Katalin
Tar Krisztina Luca
Turai Éva
Varga Orsolya
 
IV. D Idegen nyelvi gép- és gyorsíró ágazat
Osztályfőnök: Dr. Gyetvainé Nevelős Erzsébet
Abonyi Adrienn Rita
Balogh Viktória
Berta Szilvia
Dávid Magdolna
Dinnyés Melinda
Dobák Judit
Farkas Marianna
Halász Katalin
Mikula Krisztina Erzsébet
Molnár Anikó
Nagy Anikó
Németh Erika Melinda
Pozdena Tímea
Rimóczi Erika
Sváb-Kovács Diána
Szabó Ramóna
Szalai Mónika
Szalai Orsolya
Sziládics Szilvia
Török Viktória
Wágner Edina
Wappel Tünde Csilla
 
IV. E Külkereskedelmi ügyintéző ágazat
Osztályfőnök: Weidinger Mária
Antal Beáta
Berdó Mónika
Bondor Beatrix
Bögös Gábor
Darók Erzsébet
Demeter Andrea
Jenővári Éva
Kaszai Erzsébet
Katavits Kitti
Kelemen Csilla
Klovács Zsófia
Kovács Dénes
Lakatos Erzsébet
Légrády Mariann
Lendvai Anna
Makra Melinda
Marada Erika
Mernyei Andrea
Molnár Marietta
Molnár Melinda
Papp Katalin
Somogyi Anita
Szabó Judit
Szatmári Benő
Tályai Brigitta
Turjánszki Tímea
Veress Orsolya
Weinber Zoltán
 
V. B Ügyintéző-titkár
Osztályfőnök: Csorvási Tiborné
Bégány Szilvia
Bényei Krisztina
Brunner Krisztina
Csikós Andrea
Eisen Ivett
Erdei Gabriella
Fehér Dorottya
Imre Mária
Joó Melinda
Kapusi Ágnes
Kasza Éva
Kovács Adrienn
Kovács Tímea
Krisztián Erzsébet
Krizsa Ágnes
Krómer Andrea
Leéb Adrienn
Lusták Anita
Muha Orsolya
Pauliák Szilvia
Szántó Erika
Ulicza Gerda
Vass Erika
Weiszmüller Mónika