IV. A Számviteli-gazdálkodási ágazat

Osztályfőnök: Lődi Ilona
Bán Dóra
Bankó Andrea
Baski Anikó
Batiz Gabriella
Berente Barbara
Blaskó Anita
Bogányi Barbara
Bukri Annamária
Garami Krisztina
Harmat Melinda
Kámán Zsolt
Kátai Dezső
Kiss Katalin
Kollár Csilla
Krastenics Dóra
Krenács Rita
Lázár Szilvia
Mészáros Mónika
Molnár Judit
Müller Cintia
Nagy Viktória
Nemzetes Anikó
Nyíri Katalin
Perger Tímea
Rácz Dóra
Sáreczky Hajnalka
Szatmári Szilvia
Szentesi Edina
Szilágyi Szilvia
Varga Judit
Varga Teréz
Viszkok Mihály
 
IV. B Számviteli-gazdálkodási ágazat
Osztályfőnök: Biczi Jánosné
Czwick Beáta
Csiba Krisztina
Damásdi Hajnal
Éberhardt Andrea
Farkas Katalin
Fazekas Henrietta
Frick Eszter
Furák Bertalan
Gábor Mónika
Gácsi Gabriella
Heinz Diána
Kaltenecker Rita
Kiss Hajnalka
Korcz Erika
Kulcsár Edina
Lipcsei Valéria
Lukácsi Andrea
Makkos Anikó
Nagy Magdolna
Nehéz Boglárka
Pisiosz Alexandra
Radva Tünde
Rezsnik Julianna
Sepsi Orsolya
Szászi Krisztina
Szécsényi András
Szűcs Dorottya
Varga Bálint
Zsár Mónika
 
IV. C Külkereskedelmi ügyintéző ágazat
Osztályfőnök: Szilágyiné Zanati Anna
Abonyi Éva Krisztina
Baksa Zsuzsanna
Barabás Orsolya
Borsos Attila
Csikós Andrea
Dienes Viktória
Erdei Tamás
Hallai Bernadett
Imre Anett
Jordán Júlia Nedda
Kasza Éva
Kiss Tünde
Kovács Andrea
Kovács Mónika
Kovács Tímea
Leéb Adrienn
Lusták Anita
Makra Eszter
Müller Tamás
Nagy Regina
Németh Veronika
Ormándi Renáta
Perics Gabriella
Serkédi Nóra
Szente Edina
Táncsits Judit
Temesvári Judit
Török Irén
Vincze Sándor
Zagyvai Ildikó
 
IV. D Idegen nyelvi gép- és gyorsíró ágazat
Osztályfőnök: Csorvási Tiborné
Bán Katalin
Bényei Krisztina
Brunner Krisztina
Fehér Dorottya
Gacsal Ágnes
Gyimesi Szilvia
Horváth Rita
Hrozik Tímea
Imre Mária
Joó Melinda
Kapusi Ágnes
Korbely Mónika
Kovács Viktória
Krisztián Erzsébet
Krizsa Ágnes
Krómer Andrea
Pauliák Szilvia
Sinkovits Anett
Szántó Erika
Sziráki Laura
Tősér Edina
Tóth Anikó
Tóth Krisztina
Vass Erika
Weiszmüller Mónika
 
IV. E Külkereskedelmi ügyintéző ágazat
Osztályfőnök: Pákozdi Imréné
Andorkó Borbála
Atalai Zsuzsanna
Czeczó Anikó
Eisen Ivett
Erdei Gabriella
Fazekas Tibor
Fülöp Etelka
Gombár Andrea
Kaltenecker Judit
Kerékjártó Györgyi
Kovács Erika
Kunvári Edina
Majláth Péter
Marton Katalin
Mátyás Mónika
Molnár Anita
Molnár Csilla
Muha Orsolya
Pályi Viktória
Papp Ildikó
Pazár Emese
Péter Viola
Puhl Mariann
Siklós Hajnalka
Szabácsik Anita
Tóth Anikó
Varga Regina
Verő Noémi
Wittner Helga
Wolf Ildikó
 
V. B
Osztályfőnök: Dr. Tóthné Molnár Judit
Balogh Andrea
Csordás Andrea
Desics Nelli Éva
Horváth Anna
Horváth É. Szilvia
Hujber Viktória
Kátai Anita
Kazi Veronika
Kislaki Krisztina
Kollár György
Kosik Ádám
Kovács Anita
Kovács Márta
Kökény Gyöngyi
Lehotai Ildikó
Lesták Dóra
Magyar Edina
Magyar Magdolna
Nagy Viktória
Nagy Zsuzsanna
Németh Márta
Podhorszky Rita
Potencsik Éva
Rácz Gabriella
Steier Tímea
Suhajda Emese
Tukodi Krisztina