IV. A Számviteli-gazdálkodási ágazat

Osztályfőnök: Dr. Kövér Ferencné
Ádám Alíz
Berla István
Bujukliev Iván
Cwick Krisztina
Császár Levente
Csillag Zsuzsanna
Féth Krisztina
Fritz Helga
Győrfi Zsuzsanna
Herr Judit
Kanta Andrea
Király Tünde
Kranabet Gyula
Krenács Rita
Marton Zsuzsanna
Morva Hajnalka
Nagy Andrea
Navratil Tímea
Osváth Gyöngyi
Rácz Tünde
Rugáber Réka
Ruszev Andrea
Sturcz Andrea
Szabó Margit
Szalai Gábor
Takács Györgyi Réka
Urbán Andrea
Valcsó Viktória
Zaufall Tünde
Zilai Zsuzsanna
 
IV. B Számviteli-gazdálkodási ágazat
Osztályfőnök: Stafka Ferencné
Aranyos Andrea
Bakonyi Péter
Bercze Annamária
Bicskei Dorottya
Forró Irén
Gallay Ágnes
Gerstenbrein Erika
Gulyás Anita
Kiss Márta
Kreisz Ágnes
Mag Krisztina
Marosi Szonja
Mihályi Zsuzsanna
Nagy Szilvia
Nedves Csaba
Németh Mónika
Pesti Henrietta
Pózna Bernadett
Rácz Beáta
Sajószegi Rita
Tajti Krisztina
Taszing Irén
Tóth Piroska
Vadas Csilla
Weimper István
Zél Krisztina
 
IV. C Külkereskedelmi ügyintéző ágazat
Osztályfőnök: Kardos Ágnes
Angyal Erika Ildikó
Avacz Mónika
Berta Ildikó
Budai Péter
Cser Balázs
Csordás Andrea
Desics Nelli Éva
Gál Ágnes
Győri Anikó
Hujber Viktória
Kátai Anita
Kazi Vera
Kelemen Nikoletta
Kollár György
Komora Adrienn
Kondákor Judit
Kosik Ádám
Kovács Anita Dóra
Kovács Mónika
Lehotai Ildikó
Magyar Edina
Magyar Magdolna
Marinyák Rita
Máté Orsolya
Nagy Viktória
Ócsai Katalin
Rácz Gabriella
Szász Tímea
Szél Judit
Tukodi Krisztina
Vass Veronika
 
IV. D Idegen nyelvi gép- és gyorsíró ágazat
Osztályfőnök: Dr. Tóthné Molnár Judit
Balogh Andrea
Bolgár Henrietta
Érdfalvi Sarolta
Győrffy Helga
Hengl Krisztina
Horváth Anna
Horváth Éva
Horváth Éva Szilvia
Jámbor Zsuzsanna
Karamarkosz Eleni
Kiss Mónika
Kovács Márta
Kõvári Emese
Kökény Gyöngyi
Nagy Zsuzsanna
Németh Márta
Pintér Krisztina
Podhorszky Rita
Potencsik Éva
Skrabán Erika
Steier Tímea
Suhajda Emese
Tálas Éva
Vati Margit
Vati Zsuzsanna
 
IV. E Külkereskedelmi ügyintézõ ágazat
Osztályfõnök: Dr. Sturcz Zoltánné
Buga Ágnes
Csermely Adrienn
Csurgai Tímea
Czakó Ádám
Czakó Gergely
Duhonyi Krisztina
Fehér Ákos
Fekete Ildikó
Fenyvesi Szilvia
Fási Gábor
Gudmann Edit
Gyalus Viktória
Gyõrfy Szilvia
Gém Ágnes
Harangi Piroska
Hazay Kinga
Kiss Katalin
Kiss Krisztina
Kékesi Ilona
Kálmán Mónika
Mészáros Dóra
Simon Izabella
Szabados Emese
Szabó Mihály
Szatmári Attila
Sztanyek Zsolt
Tógyer Hajnalka
Varga Ildikó
Vági Szilvia
Zurányi Tímea
 
V. B
Osztályfőnök: Dr. Fekete Károlyné
Bajerle Tímea
Bencze Henrietta
Farkas Hajnalka
Gazdag Tímea
Gödöny Szilvia
Hideg Gabriella
Horvát Anikó
Jacsó Cecília
Jancsó Edina
Járvás Erika
Kádár Katalin
Ladányi Melinda
László Zsuzsanna
Mányi Annamária
Marancsik Annamária
Márkus Ibolya
Marosvölgyi Anita
Nagy Zsuzsanna
Németh Viktória
Pálfi Edit
Petrics Hajnalka
Rózsavölgyi Ildikó
Sándor Tünde
Schuckert Szilvia
Széles Anita
Takács Karolina
Uitz Éva
Vida Adrienn
 
II. F
Osztályfőnök: Ráczné Tóth Ilona
Bausz Ibolya Nikoletta
Fajta Bernadett
Holp Julianna
Jurek Katalin
Kosán Anikó
Ladányi Annamária
Laszlovszky Krisztina
Márton Szilvia
Mátyás Krisztina
Nagy Ilona
Nagy Orsolya
Oláh Anikó
Sándor Ivett
Székely Andrea Emőke
Széles Mónika
Török Szendike Gréti
Udvardi Ágnes
Vajda Tímea
Varga Krisztina Ilona
Varró Mária
Zugfill Anita