4. a

Osztályfőnök: Szilágyiné Zanati Anna
Csuraj Lívia Vanda
Deák Gabriella
Deák Krisztina
Dienes Ágnes
Erdélyi Viktória
Farkas Szilvia
Feczkó Andrea
Fekete Andrea
Gergics Krisztina
Horváth Alexandra
Hunyadi Csilla
Katona Andrea
Kecskés Melinda
Kónya Ágnes
Kónya Rita Ágnes
Lindwurm Éva
Makra Magdolna
Mezei Szilvia
Miksics Mónika
Petik Szilvia
Rai Róbert
Sándor Krisztián
Somlyai Tímea
Somos Ildikó
Szilágyi Tímea
Szili Brigitta
Szitás Katalin
Sztolyka Anikó
Tóth Andrea
 
4. b
Osztályfőnök: Molnár Ferencné
Berla Anna
Blum Katalin
Boka Krisztina
Dittrich Éva Ilona
Drenda Orsolya Bernadett
Ecseki Zsuzsanna
Eichhardt Kriszta
Erdősi Anita Ilona
Fülöp Szilvia Krisztina
Havas Linda
Jenei Ibolya
Karászi Renáta Ildikó
Kovács Viola
Kövessy Nikolett
Kun Bernadett
Lehrreich Mária
Lengyel Anita
Molnár Barbara Jusztina
Molnár Emese
Németh Dóra Eszter
Nyers Julianna
Rácz Mónika
Siró Éva
Vadász Anita
Vajda Ilona
Varga Beáta
Végi Mónika
 
4. c
Osztályfőnök: Weidinger Mária
Adami Krisztina
Dobák Andrea
Éltető Éva
Erbey Enikő
Farkas Ildikó
Farkas Zita
Földi Balázs
Fülöp Krisztina
Gajdócsi Nóra
Gémesi Zsuzsanna
Gráf Barbara
Hamucska Tünde
Horváth Erika
Illés Tünde
Kasza Ágnes
Kéri Krisztina
Kiss Szilvia
Korom Nóra
Kósa Anita
Kovács Krisztina
Molnár Csilla
Panyi Anita
Papp Ilona
Pintér Andrea
Polgár Zsuzsanna
Popovics Anna
Varga Beáta
Varga Edina
Varga Erika
 
4. d
Osztályfőnök: Biczi Jánosné
Agárdy Csilla
Benedek Rita
Boda Krisztina
Deák Beáta
Édes Éva
Galcsó Erika
Homoki Ágnes
Homor Eszter
Huszár Stefánia
Imecs Judit
Kovács Katalin
Kugler Tímea
Lakatos Andrea
Lévai Krisztina
Lusták Anikó
Muler Katalin
Nagy Barbara
Nagy Bernadett
Nyirati Szilvia
Oszkó Zsuzsanna
Rivasz Andrea
Simon Andrea
Simonyi Hajnalka
Steinveiszer Anita
Szabó Tímea
Szecskó Szilvia
Tóth Zsámboki Judit
Ürögi Hortenzia
Valkó Zsuzsanna
Wágner Anna
Zaj Marietta
Zsorzs Krisztina
 
5. a
Osztályfőnök: Dr. Petró Imréné
András Judit
Balog Ibolya Krisztina
Berényi Róbert
Bódis Gábor
Bodnár Szilvia
Brizman László
Czvik Tünde
Dénes Gabriella
Fabula Ibolya
Farkas Krisztina
Galambos Katalin
Jancsó György
Jenei Éva
Kecskeméti Ildikó
Keresztes Tímea
+Kiss Béla
Komáromi Veronika
Makray Barbara
Molnár Szabolcs
Németh Gyöngyvér
Novák Anikó
Papp Szilvi
Pék Anikó Margit
Peringer Krisztina Beáta
Ragács Teodóra
Rosta Szilvia
Simon Cecília
Szabó Éva
Szabó Gábor László
Szabó Zsuzsanna
Tóth Andrea
Tóth Bernadetta
 
5. b
Osztályfőnök: Rácz Miklósné
Antal Karolina
Balogh Anikó
Baranyai Zsuzsanna
Batiz Erika
Bein Ildikó
Csathó Andrea
Elmász Anita
Faragó Mónika
Gáspár Krisztina
Harman Andrea
Lovas Krisztina
Maróti Katalin
Máthé Zsuzsanna
Meixner Mónika
Mihályi Orsolya
Nagyváradi Mária
Ódor Melinda
Ott Marianna
Polgári Katalin
Radu Piroska
Sátori Júlia
Solymosi Krisztina
Szabó Mónika
Szász Ramóna
Szekeres Gyöngyi
Tarcsa Andrea
Varga Ildikó
Wallner Éva
Zsivora Erika
 
2. f
Osztályfőnök: Székei Bak Irén
Abonyi Éva
Csics Bernadett
Csobay Zsuzsanna
Damásdi Hajnal
Domokos Viktória
Farkas Anetta
Farkas Katalin
Gacsal Ágnes
Greznár Edina
Gyimesi Szilvia
Hrozik Tímea
Imre Mária
Kántor Krisztina
Kovács Andrea
Krómer Andrea
Kun Bernadett
Lakatos Erika
Nagy Magdolna
Novák Erzsébet
Pisiosz Alexandra
Sepsi Orsolya
Tóth Anikó
Tóth Krisztina
Weiszmüller Mónika
Zsár Mónika
 
2. g
Osztályfőnök: Klimó Ferencné
Andrásfay Mária
Bankó Andrea
Berente Barbara
Bíró Andrea
Csikós Andrea
Fehér Brigitta
Gali Noémi
Garami Krisztina
Halász Judit
Kollár Krisztina
Lázár Szilvia
Majoros Tünde
Nagy Viktória
Oláh Krisztina
Pauliák Szilvia
Perger Tímea
Rezsnik Julianna
Sáreczki Hajnalka
Selmeczi Márta
Szántó Erika
Szászi Krisztina
Szatmári Szilvia