IV. A

Osztályfőnök: Szilágyiné Zanati Anna
Balog Csaba István
Bányai Gyöngyvér
Bur Zsuzsanna
Fillér Ibolya
György Ildikó
Halasy Valéria
Hegyi Judit
Kádár Alexandra Judit
Kelemen Viktor László
Kimlei Anna
Kiss Bernadett Borbála
Kolovics Tímea
Kovácsi Katalin Tünde
Kövér Andrea
Krajlick Szilvia Erzsébet
+Kubicza Gábor
Mitsch Anita
Nagy Gyula László
Oberfrank Mária
Podolák Zoltán
Porga Tünde
Szabó Henriette
Szabó Norbert
Szabó Sándor
Takács Beáta
Timári Eszter
Vadászi Éva
Varga Erika
Viza Mariann
 
IV. B
Osztályfőnök: Klein Miklósné
Balogh Tünde
Beznics Ildikó
Bordás Mónika
Eisenbacher Szilvia
Gál Mária
Grosch Szilvia
Háda Linda
Horváth Veronika
Józsa Judit
Kajdácsi Viktória
Koltai Krisztina
Krammer Mária
Márton Andrea
Mathesz Andrea
Molnár Ildikó
Ombodi Erika
Raszberger Andrea
Schmidt Emőke
Schuszter Teréz
Szabó Andrea
Szabó Mária
Szíjj Mária
Szuromi Edit
Újfalusi Erika
 
IV. C
Osztályfőnök: Stafka Ferencné
Bakró Melinda
Balogh Tímea
Barta Hajnalka
Bieber Andrea
Fernekesz Zsuzsanna
Jónás Krisztina
Kaczeus Szilvia
Kecskés Krisztina Kinga
Kislőrincz Andrea
Lőrincz Márta
Lujber Mónika
Mészáros Judit
Nagy Andrea Beatrix
Pletser Anikó Márta
Pomázi Mariann
Szilágyi Enikő Erzsébet
Szolláth Szilvia
Takács Mária Katalin
Tóth Erika
Ványik Katalin
Varga Zsuzsanna
Végh Erzsébet
Weitz Marianna
Zsolnai Tünde Ildikó
 
IV. D
Osztályfőnök: Baloghné Pataki Márta, Biczi Jánosné
Bánhalmi Rita
Czonyó Szilvia
Csiszér Gabriella
Dina Ildikó
Dubovszky Ágnes
Farkas Krisztina
Horváth Katalin
Horváth Tünde
Hrubóczki Andrea
Kollár Klaudia
Mag Zsuzsa
Munkácsi Zsuzsa
Müller Etelka
Nagy Katalin
Nagy Krisztina
Nyisztor Andrea
Osváth Éva
Paulovics Brigitta
Pongrácz Katalin
Simon Gyöngyi
Susányi Krisztina
Szabó Bernadette
Zsédely Márta
 
II. E
Osztályfőnök: Klimó Ferencné
Balogh Viktória
Csépe Melinda
Erényi Éva
Farkas Szilvia
Fodor Barbara
Füredi Marianna
Gazsó Andrea
Király Krisztina
Kunerth Hajnalka
Kurucz Zsuzsanna
Máté Krisztina
Molnál Rozália
Novák Erzsébet
Óváry Zsuzsanna
Pintér Andrea
Rubint Marianna
Szalay Emese
Szitás Katalin
Sztolyka Anikó
Tóth Margit
 
II. F
Osztályfőnök: Weidinger Mária
Adams Krisztina
Benedek Rita
Benkő Szilvia
Czégai Barbara
Danis Klára
Erdélyi Éva
Harcsa Marianna
Horváth Gabriella
Janicska Ildikó
Kácsor Éva
Lakatos Andrea
Lévai Krisztina
Micsonai Anita
Molnár Marianna
Nagy Zsuzsanna
Neményi Andrea
Orbán Szilvia
Papp Andrea
Pelyva Krisztina
Rein Henrietta
Száraz Nagy Andrea
Treczkó Andrea
Ugrai Andrea
 
II. G
Osztályfőnök: Molnár Ferencné
Berla Anna
Bicskei Ágnes
Boda Krisztina Erika
Bodó Andrea Szilvia
Dittrich Éva Ilona
Eichhardt Kriszta
Fodor Felícia Vanda
Gombos Ágnes
Hoffmann Szilvia
Hrubos Anikó
Karászi Renáta Ildikó
Kerekes Ágnes
Kollár Mónika
Mathó Krisztina
Mezővári Adrienn
Németh Tímea Irén
Orsós Tünde
Papp Magda
Paróczai Mónika
Pécsi Hajnalka
Pleiner Edina
Siba Andrea
Tatai Henriette
Varga Zsuzsanna